Υποδεχθείτε τους καλεσμένους σας με γλύκα. Η υπηρεσία Candy Bar by Αρτοζαχαροπλαστεία “Ντάσης” αναλαμβάνει κάθε μοναδική στιγμή σας να την κάνει πιο γλυκιά!
Υποδεχθείτε τους καλεσμένους σας με γλύκα. Η υπηρεσία Candy Bar by Αρτοζαχαροπλαστεία “Ντάσης” αναλαμβάνει κάθε μοναδική στιγμή σας να την κάνει πιο γλυκιά!
Εξωτερικά διάδρομος με διακοσμητικά αντικείμενα
Απλός στολισμός κολυμπήθρας
Τραπέζι ευχών – μπομπονιέρας
Cup cakes (20)
Μπισκότα Βάπτισης (30)
Μπισκότα γλυφιτζούρια (20)
Σφηνάκια διάφορες γεύσεις (100)
Marsh mellow – κουφέτα – smarties – χωνάκια
Λεμονάδα
Χυμό ανάμεικτο
Νερό